Thursday, March 19, 2009

Мазох Кафе у Львові-цікаве місце для еротоманів і не лише! Леопольд Захер-Мазох у Львові знову!


Напевне правду кажуть люди, що кожен сходить з розуму по-своєму.
Бо ж як інакше можна зреагувати, почувши, що на початку квітня у Львові по вул. Сербській, 7запрацює незвичне кафе „Мазох-кафе”, знайти яке буде вельми легко, адже там будуть великі шкляні двері, через які буде видно усе, що відбувається всередині.
Так-так! Ви правильно подумали! Це кафе для мазохістів!!!
«Його відвідувачі зможуть повністю осягнути значення мазохізму і такої персони як Леопольд фон Захер-Мазох», - розповідає один із авторів ідеї Юрій Назарук.
Може не всі знають чим же славетний Леопольд Ріттер фон Захер-Мазох. Все дуже просто. Народився він у Львові 1836 року. Прожив тут 12 років. Решту життя провів в Австрії та Німеччині. Будучи хлопчиком він застав батькову родичку із коханцем. Та його побила. Але замість болю Мазох відчув задоволення. Ця тема нерідко виникає у творах письменника. Згодом один із віденських психологів називає явище отримання насолоди від болю мазохізмом. Саме через це, а не через видатну письменницьку діяльність, тепер і найбільше знають Захера-Мазоха. Організатори розповідають, що Відвідувачів закладу пригощатимуть афродизіаками – стравами, що збуджують сексуальну потенцію, зокрема їжа, коктейлі. Буде, наприклад, така страва – «бичий пеніс». Він завдовжки метр з чимось." Хто ризикне з"їсти? а потім оповісти про ефект? (оу, як для мене то це не дуже апетитно, цікаво, а пакетики для тих кому стане зле /як в літаках/ видаватимуть?) Сама атмосфера Мазох-кафе повністю відповідатиме своїй назві. «Усередині будуть висіти картини відповідного характеру, цитати Мазоха та про нього і пануватиме еротично-грайлива атмосфера.

Зрештою, організатори хочуть зробити його брендом міста. Адже народився Леопольд фон Захер-Мазох саме у Львові. (Гарненький бренд придумали, гг, і з чим тепер асоціюватимуть місто?!!)
Та й це ще не все!!! Перед кнайпою встановлять бронзовий пам'ятник письменниковi, заввишки 170 сантиметрiв. Його виготовить молодий мiсцевий скульптор Володимир Цiсарик. У пам'ятник вмонтують лупу, через яку можна буде переглядати картинки еротичного змiсту. Адже вiдомо, що в Леопольда фон Захер-Мазоха все починалося з пiдглядання в шпаринку. Окрiм того, охочi зможуть запхати руку до кишенi i... помацати "чоловiчу гiднiсть". Одне слово, люди зможуть розпускати руки!"

Ех... таки кожен сходить з розуму по-своєму....)))))

За матеріалами www

No comments: